Такси-Сервис ... с Вами и для Вас

Заказать такси в Золотоноше, т. 37-145.

Опросы

Откуда вы узнали о Такси-Сервис?

Откуда вы узнали о Такси-Сервис?

  •  Вышел из Google, Yandex, Rambler, Meta, msn, Yahoo
  •  По объявлению
  •  От знакомых
  •  Нашел визитку
  •  Просто набрал адрес
This poll has 0 more questions.
Результаты
Other polls | 115 голосов | 1 Комментарии

Новое на сайте

СТАТЬИ

Новых статей нет

 Матеріали для навчання, що призначені для Нової української школи  

13.12.2018 г. | 21:26

https://fc.vseosvita.ua/002iv5-32c5-940x446.jpg

У загальному доступі наявні друковані періодики, що полегшать працю вчителів початкових класів. Група філософських прихильників НУШ оприлюднила напрацювання порад щодо роботи за новим освітнім стандартом.

Макетні програми, що виготовлені згідно думок педагогів про пілотний проект НУШ несуть характер порад. Ці матеріали є фундаментом, на якому сучасні педагоги можуть займатися розробкою від власних програми до календарно-тематичного планування.

У 2018 році ми збільшили кількість дослідників. У цьому списку такі відомі спеціалісти, як О.Ліннік, Н.Гавриш. Головною перевагою є пропозиція підходу, яка містить 9 щомісячних тем на противагу минулорічним тижневим. Варто знати, що місячні теми пов’язані з тими, що були до цього – тижневими. – поділився керівник однієї з освітніх програм НУШ Роман Шиян.

Тепер кожному доступний великий список матеріалів та видань для педагогів. Вони полегшать їм зрозуміти усі тонкощі типових і нетипових освітніх програм.

«Українська мова та читання»

Макетна розробка для курсу «Українська мова та читання», І.Старагіної виконана для першого та другого класів Нової української школи. У ній виділено проблемне коло питань для певного терміну навчання школярів. Додатково підкреслено те, що очікують отримати в результаті професійної діяльності.

Не так давно «Всеосвіта» оприлюднювала схвалену Міністерством освіти і науки фундамент для планування занять.

Для мовно-літературної галузі радять вносити кейси кожного тижня для другокласників. У них вказано змістові лінії та показано приблизну схему уроків.

«Математика»

М.Барна та О.Гісь запропонували програму з математики для навчання першого та другого класів. У методичному посібнику пояснено, що очікують в кінці навчання, подано критерії того, як оцінити для кожен етап навчальної діяльності. Також модель пропонує приблизний список тематик та прописану діяльність.

Також прописано тематичне планування з математики для другого пілотного класу (до грудня місяця).

«Я досліджую світ»

Навчальний план виконаний О.Волощенко та О.Козак. Методичка включає результати, що мають показати школярі, продумані теми та змістові лінії, яких варто дотримуватись у період навчання для першого та другого класів.

Не так давно випустили зошит «Я досліджую світ» для других класів НУШ. У ньому представлені завдання, які повністю розкриють теми уроків. Вони розраховані на спільну роботу учнів та педагогів в процесі навчання.

Ці програми є фундаментом для постійного до того педагогу виду планування занять. Крім цього, ми удосконалюємо конструктор, щоб можливим було створення необхідних документи такого вигляду, – підкреслив Р.Шиян.

Матеріали для навчання, що призначені для Нової української школи | 0 Комментарии | Создать учётную запись
Следующие комментарии принадлежат тем, кто их опубликовал. Этот сайт не несёт ответственности за содержание комментариев.

© 2008-2012 Такси-Сервис. Использование материалов сайта Такси в Золотоноше разрешается при условии обратной ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на http://t-s.org.ua/.