Такси-Сервис ... с Вами и для Вас

Заказать такси в Золотоноше, т. 37-145.

Опросы

Откуда вы узнали о Такси-Сервис?

Откуда вы узнали о Такси-Сервис?

  •  Вышел из Google, Yandex, Rambler, Meta, msn, Yahoo
  •  По объявлению
  •  От знакомых
  •  Нашел визитку
  •  Просто набрал адрес
This poll has 0 more questions.
Результаты
Other polls | 115 голосов | 1 Комментарии

 Англійський форум та екологічні забавки: "Всеосвіта" здійснила показовий урок у столичній школі № 25  

23.12.2018 г. | 13:28

Учні шостого класу столичної школи № 25 уявили себе бізнесменами. Вони намагалися виготовити досконалу іграшку.

Ви гадаєте, що усі забавки передбачені виключно для наймених – “Mr. Playwood” обґрунтує, чому це не так. Усі дорослі глибоко в середині завжди родом з дитинства, які все ще бажають створити величезну залізницю майбутнього, ба навіть малесенький Тауерський міст. Як виготовити іграшку, адаптовану для всіх, яка у перспективі приверне увагу кожного вже знають учні столичної СЗШ-ІІІ ступенів № 25.

Преса разом з корпорацією “Mr. Playwood” – організували інтерактивний форум у дощовій англійській столиці Великої Британії. На ньому діти почули про найкращі сторони дерев’янної сировини, яка не несе загрозу природі. Вона еклогічна, практична і нешкідлива для виготовлення іграшок. Окрім цього, учні зрозуміли термін “ціноутвоення”, ”“вікові класи” та їх важливість у технології виникнення власної бізнес-справи. Всі створені ідеї проходять не один етап, мають свої вимоги для оцінки і розвитку у найближчому майбутньому. Визначальний фактор – не втратити її на початковому етапі, занотувати в записнику або записати на диктофон.

https://fc.vseosvita.ua/002mzz-9c8b-940x627.jpg

Ми переконали учнів, що немає правильних чи неправильних творчих задумок, існує лише уява, власне бачення та бажання трансформувати її в життя. Один учень поділився з нами, що іноді він боїться, що його ідей ніхто не зрозуміє. Ба більше, будуть сміятися. Хлопчик вважає, що з усім, про що мрієш треба експериментувати.

https://fc.vseosvita.ua/002n03-672d-940x627.jpg

Під час розвивальної вправи уявити себе бізнесменом усі охочі презентували досконалу, на їх погляд, іграшку, пояснюючи її вартість,кому вона буде цікава та можливості, які мають не тільки зацікавити, але й приносити користь споживачеві.

https://fc.vseosvita.ua/002n06-6644-940x627.jpg

Унікальним проектом визначили думку Аліни, яка висунула ідею створити прототип руки з дерева – точний, красивий, невимушений. Дівчинка хоче, щоб його собі міг дозволити будь-хто. В майбутньому він знадобиться, на думку, шестикласниці, як забавка, так і слугувати заміною втраченої кінцівки. Ця іграшка буде недорогою, а тому перебуватиме у відкритому доступі для кожного.

https://fc.vseosvita.ua/002n07-8036-940x627.jpg

Не менш важливою виявилась думка шестикласника Алі: поєднати деревину та металеві елементи, що будуть проводити електрику та стануть у нагоді в побуті щодня.

https://fc.vseosvita.ua/002n08-e397-940x627.jpg

По закінченню пізнавального та корисного уроку всім учасникам подарували самобутній конструктор від “Mr. Playwood” – чудесні тривимірні окуляри, які діти складали з великим інтересом. Під час процесу учні переконались у зручності з’єднання деталей між собою.

https://fc.vseosvita.ua/002n09-aac9-940x627.jpg

За проявлений інтерес, активність всім учням вручили «Подяку» за самобутні думки.

Ми із чистою душею, піднесені радістю чудового уроку з радістю чекаємо наступної презентації. пильнуйте за анонсами та будьте з нами!

Нагадуємо! На вас очікує унікальний презент корпорації “Mr. Playwood”. Кожен, хто взяв участь у дистанційній олімпіаді «Осінь-2018» одержить ексклюзивний промокод зі знижкою на всі вироби “Mr. Playwood”. Вони полонять інтерес не лише дитини, а й дорослих.

Англійський форум та екологічні забавки: "Всеосвіта" здійснила показовий урок у столичній школі № 25 | 0 Комментарии | Создать учётную запись
Следующие комментарии принадлежат тем, кто их опубликовал. Этот сайт не несёт ответственности за содержание комментариев.

© 2008-2012 Такси-Сервис. Использование материалов сайта Такси в Золотоноше разрешается при условии обратной ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на http://t-s.org.ua/.