Такси-Сервис ... с Вами и для Вас

Заказать такси в Золотоноше, т. 37-145.

Английский квартал в Аносино купить
Книги для изучения английского. Книги на английском языке
vk.com

Опросы

Откуда вы узнали о Такси-Сервис?

Откуда вы узнали о Такси-Сервис?

  •  Вышел из Google, Yandex, Rambler, Meta, msn, Yahoo
  •  По объявлению
  •  От знакомых
  •  Нашел визитку
  •  Просто набрал адрес
This poll has 0 more questions.
Результаты
Other polls | 115 голосов | 1 Комментарии

Новое на сайте

СТАТЬИ

Новых статей нет

 Сьогодні в усьому світі святкують День науки в ім’я миру та розвитку  

06.01.2019 г. | 13:45

День, що присвячено науковим досягненням задля впровадження миру на нашій ланеті, традиційно відзначається 10 листопада. Украї теж долучилась до святкувань.

Його було засновано ще в 2001 році на Генеральній конференції ЮНЕСКО, яку було присвячено зобов’язанням, ухваленим в Угорщині в 1999.

Цього року в Дня науки є своя тема. Нею було визначено слоган “Наука – право людини”. Його головна мета - нагадати всім людям задля чого здійснюються будь-які наукові досягнення. Для того, щоб кожна сфера нашого життя розвивалась, щоб зберігався позитивний глобальний прогрес. Неважливо, про який науковий напрямок йдеться - будь то медицина, що створює ліки від самих важких хвороб, історія, яка досліджує джерела виникнення та розвитку явищ, народів, епох, педагогіка, місія якої - покращити загальний рівень освіти, юриспруденція, що окреслює закони нашого суспільства. Всі вони мають спільну мету.

Важливо наголосити й на тому, що Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку нагадує всім нам одну просту істину. Не можна використовувати будь-які науково-технічні досягнення, якщо ви не прагнете миру, не хочете забезпечити людській цивілізації спокійне та захищене майбутнє. Окрім цього, вчені з усіх країн світу нагадують про те, що дуже важливо популяризувати науки. Це міцна база, без якої наш світ не зміг би розвиватися.

Всеосвіта” вітає вас з цим чудовим днем, бажає успіхів, натхнення на зміни та сміливості на їх запровадження! Разом досягнемо більшого!

Як пройшов диктант єдності у Червоному корпусі під гаслом #пишеморазом

Сьогодні відзначається День української писемності та мови, головна мета якого - нагадати українцям всього світу про їх коріння, рідну землю та те, що об’єднує нас незалежно від відстані - мову. Цього року традиційно відбувся радіодиктант єдності.

В усіх містах країни для цього було організовано аудиторії, щоб кожен бажаючий зміг прийти та перевірити свої знання рідної мови. Локації підготували й за кордоном, в місцях, де особливо поширена українська діаспора.

В Червоному корпусі КНУ ім.Тараса Шевченко, в аудиторії імені Михайла Максимовича диктант писали відомі культурні діячі, науковці та політики серед яких народна депутатка Ольга Герасим’юк, музичний діяч Кирило Стеценко та навіть ректор Університету Леонід Губерський.

Читати диктант доручили Олександру Авраменко, незмінному автору. Спеціально до цьогорічної акції він підготував текст, присвячений українському літаку “Мрія”. Твір отримав назву “Крила України”. Транслювали його зі студії “UA: Українське радіо”, що знаходиться на Хрещатику. Були й теле- та онлайн-версії.

Цьогорічний захід отримав офіційне гасло у вигляді хештегу #пишеморазом. В ньому вдалось передати основну мету - українців єднає мова. Як наголошують організатори, в першу чергу, диктант - це масштабний флешмоб, і оцінок за нього не передбачено.

І хоч офіційно акцію вже завершено, ви можете спробувати й свої себе, включивши запис програми.

Надіслати свої роботи на перевірку можна 9 та 10 листопада на адресу “Українського радіо” або, протягом доби після закінчення акції, на електронну пошту. Приймаються лише написані від руки роботи - не допускаються скановані тексти, фотографії, диктант, набраний в текстовому редакторі.

Вже 11 листопада буде оприлюднено текст диктанту.

Нагадаємо, минулого року майже 30 тисяч учасників надіслало свої роботи. Лише 123 з них написали текст без помилок.

Сьогодні в усьому світі святкують День науки в ім’я миру та розвитку | 0 Комментарии | Создать учётную запись
Следующие комментарии принадлежат тем, кто их опубликовал. Этот сайт не несёт ответственности за содержание комментариев.

© 2008-2012 Такси-Сервис. Использование материалов сайта Такси в Золотоноше разрешается при условии обратной ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на http://t-s.org.ua/.