Такси-Сервис ... с Вами и для Вас

Заказать такси в Золотоноше, т. 37-145.

века окна вебсайт
1veka.ru

Опросы

Откуда вы узнали о Такси-Сервис?

Откуда вы узнали о Такси-Сервис?

  •  Вышел из Google, Yandex, Rambler, Meta, msn, Yahoo
  •  По объявлению
  •  От знакомых
  •  Нашел визитку
  •  Просто набрал адрес
This poll has 0 more questions.
Результаты
Other polls | 115 голосов | 1 Комментарии

Новое на сайте

СТАТЬИ

Новых статей нет

 Вебінар від порталу «Всеосвіта» на тему: «Кліпове мислення та профілактика його розвитку в процесі навчання»  

13.01.2019 г. | 13:16

Вебінар від порталу «Всеосвіта» на тему: «Кліпове мислення та профілактика його розвитку в процесі навчання»

Освітній портал «Всеосвіта» запрошує педагогів та адміністраторів навчальних закладів до участі у безкоштовному вебінарі на тему феномену кліпового мислення та його використання у навчанні. З матеріалів освітнього вебінару ви дізнаєтесь про особливості зазначеного феномену з детальною характеристикою передумов його формування та зв’язком з мотиваційною системою.

У сучасних реаліях, коли об’єм інформації для засвоєння стрімко збільшується, кліпове мислення стає своєрідним захисним механізмом, який допомагає виділяти та запам’ятовувати лише основну інформацію. Поверхневе та фрагментарне сприйняття даних хоча й заощаджує час, та з іншого боку – не дозволяє зробити глибокий аналіз змісту отриманої інформації. Як цьому протидіяти, дізнавайтесь разом із нашим спікером.

У матеріалах відеолекції буде розкрито психолого-педагогічні особливості дітей, яким характерний фрагментарний тип розумової діяльності, особливості розподілу їх уваги та специфіка мислення сучасних школярів. Володіючи цими знаннями, вчитель зможе правильно будувати роботу на уроці.

Протягом вебінару буде висвітлено усі переваги та недоліки кліпового мислення, а також особливості інших типів мислення школярів різного віку.

Отримана на вебінарі інформація буде доступна для звантаження у текстовому форматі.

Кожен охочий також зможе отримати офіційний документ від «Всеосвіти» про участь у вебінарі. Для цього необхідно лише сплатити його вартість, яка становить 49 грн, в один зі зручних для вас способів: за допомогою банківської карти чи квитанції. Після сплати Свідоцтво учасника доступне до звантаження через особистий кабінет користувача або на сторінці вебінару.

Документ про участь з унікальним номером містить інформацію про кількість академічних годин та успішний результат проходження тестування для визначення якості отриманих знань.

Крім участі в освітніх вебінарах, портал для освітян пропонує підвищення професійних навичок за допомогою дистанційних курсів. 10 авторських курсів допоможуть підвищити рівень комп’ютерної та фінансової грамотності, психологічної та педагогічної компетентності або отримати навички формування навчальної мотивації в учнів.

Навчання на дистанційних курсах має зручний графік роботи у групах чи за індивідуальним прискореним графіком.

Авторські курси, розроблені фахівцями та методистами порталу, містять теоретичний та практичний блоки, а навчання завершується складанням підсумкової атестації. Усі слухачі курсів отримують спеціальне Свідоцтво про закінчення, доступне до звантаження в електронному форматі.

До кінця грудня ви можете оплатити вартість навчання зі знижкою до 85 %. Детальна інформація про програму кожного з курсів, їх тривалість та умови оплати розміщена на офіційному сайті порталу «Всеосвіта».

Вебінар від порталу «Всеосвіта» на тему: «Кліпове мислення та профілактика його розвитку в процесі навчання» | 0 Комментарии | Создать учётную запись
Следующие комментарии принадлежат тем, кто их опубликовал. Этот сайт не несёт ответственности за содержание комментариев.

© 2008-2012 Такси-Сервис. Использование материалов сайта Такси в Золотоноше разрешается при условии обратной ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на http://t-s.org.ua/.