Такси-Сервис ... с Вами и для Вас

Заказать такси в Золотоноше, т. 37-145.

Светодиодные светильники уличные консольные
светильники и прожекторы от производителя Neo-neon
innokor.ru
Купить спецодежду
Зимняя, летняя, защитная спецодежда. Низкие цены, доставка, логотипы
baltres.ru

Опросы

Откуда вы узнали о Такси-Сервис?

Откуда вы узнали о Такси-Сервис?

  •  Вышел из Google, Yandex, Rambler, Meta, msn, Yahoo
  •  По объявлению
  •  От знакомых
  •  Нашел визитку
  •  Просто набрал адрес
This poll has 0 more questions.
Результаты
Other polls | 115 голосов | 1 Комментарии

Новое на сайте

СТАТЬИ

Новых статей нет

 Інклюзія: як пояснити дитині особливість її ровесників  

16.01.2019 г. | 10:13

Інклюзивна освіта віднедавна стала невіддільною частиною освітнього процесу у загальноосвітніх школах. Чи достатньо ми, дорослі, знаємо про «особливих» людей на вулицях нашого міста? Що зможемо розповісти про них дітям? Освітній портал «Всеосвіта» пропонує добірку тематичних відео, за допомогою яких діти та дорослі розкриють для себе світ людини з особливими потребами.

Пізнавальні відео підготовлені громадською організацією «Смарт освіта» в рамках проекту «Програма сприяння громадській активності «Долучайся!». У них розповідається про особливі потреби дітей, в тому числі освітні, що формує в учнів толерантне ставлення до таких дітей у класі. В інтерактивний спосіб діти дізнаються про складні теми у доступній формі – за допомогою мультиплікації.

Зазначений проект ГО «Смарт освіта» в Україні фінансується американським Агентством з міжнародного розвитку, тому тематичні відео ролики знято англійською. Але не варто сприймати це як перепону до сприйняття інформації дітьми. Пропонуємо поглянути на це, як на ще один спосіб вдосконалення англійської мови. Тим паче, деякі з мультфільмів мають субтитри. Активізуйте цей режим «Субтитри» у налаштуваннях відео.

Отримати користь від перегляду відео про різні види інвалідності, зокрема, аутизм, можуть і дорослі. Пропонуємо також використовувати запропоновані відео для перегляду на уроках англійської мови.

Аутизм може робити неймовірні речі

Пізнавальне відео про те, що аутизм – лише різновид сприйняття людиною світу. Діти з аутизмом потребують друзів, уваги та терпіння.

Як багато насправді ви знаєте про аутизм?

Відео пояснює, які соціальні та фізичні проблеми може мати людина з аутизмом та як слід поводитись оточуючим, аби не нашкодити їй. Водночас, люди із подібними проблемами можуть випереджати інших у математиці, музиці або мистецтві.

Інвалідність та захист дітей. Відео UNICEF

1,5 хвилинний відео ролик, хоч і не має озвучування, але демонструє увесь спектр почуттів дитини з інвалідністю на толерантне ставлення до нього з боку інших.

Подивіться, що можуть робити діти з інвалідністю

Діти з інвалідністю можуть викликати не лише співчуття. Деякі з них досягли неймовірного завдяки незламній силі духу. А хтось просто навчився передавати власне сприйняття світу через музику чи малюнок.

Мультик «Про Діму»

Мультик з українськими субтитрами розповідає про коректну поведінку дітей з «особливими» ровесниками. Мама пояснює дівчинці Мірі, як завести дружбу з Дімою.

Що відбувається з Ніком?

В анімаційному ролику подано алгоритм поведінки учнів в класі, у якому з’явився учень з особливими потребами. Мультик не має українських субтитрів, але має текстовий супровід англійською, та може бути використаний для учнів середньої ланки.

Пояснення Синдрому Аспергера для дітей

Мультик з озвучуванням англійською пояснює прояв менш відомого захворювання – синдрому Аспергера та світосприйняття таких людей.

Джерело: https://vseosvita.ua

Інклюзія: як пояснити дитині особливість її ровесників | 0 Комментарии | Создать учётную запись
Следующие комментарии принадлежат тем, кто их опубликовал. Этот сайт не несёт ответственности за содержание комментариев.

© 2008-2012 Такси-Сервис. Использование материалов сайта Такси в Золотоноше разрешается при условии обратной ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на http://t-s.org.ua/.