Такси-Сервис ... с Вами и для Вас

Заказать такси в Золотоноше, т. 37-145.

Проведем соут
Провести СОУТ. Гарантия качества. Лаборатория. Звоните
centr-ion.ru
Шкаф металлический для одежды купить в спб
для одежды с прочным покрытием. Простая сборка. Заказывайте
verstaki-profi.ru

Опросы

Откуда вы узнали о Такси-Сервис?

Откуда вы узнали о Такси-Сервис?

  •  Вышел из Google, Yandex, Rambler, Meta, msn, Yahoo
  •  По объявлению
  •  От знакомых
  •  Нашел визитку
  •  Просто набрал адрес
This poll has 0 more questions.
Результаты
Other polls | 115 голосов | 1 Комментарии

Новое на сайте

СТАТЬИ

Новых статей нет

 Школа, яку будували впродовж 30 років, запрацювала на Рівненщині  

19.03.2019 г. | 12:50

Освітній заклад, оснащений сучасним обладнанням та меблями, розпочав роботу у серпні 2018 року.

Мешканці с. Горбаків чекали на появу школи з 1985 року, коли було закладено фундамент. Але будівельні роботу переривались, а дітям доводилось навчатись у школах, розташованих за кілька кілометрів. І лише у 2016 році справа зрушила з місця.

Протягом року у селі з’явився навчально-виховний комплекс, який поєднує садочок та загально-освітню школу I-III ступенів. Горбаківська школа однією з перших в області долучилась до проекту Нової української школи.

Відповідно до вимог НУШ класи нової школи обладнано мобільними партами, є місце для гри й відпочинку та виставка робіт учнів, тема якої змінюється щотижня. Кабінет першого класу також має математичний, ігровий, дослідницький та інші осередки. Нагадаємо, що для оздоблення класів для першачків по всій Україні з державного бюджету було виділено понад 1 мрд. гривень.

Майже 200 учнів Горбаківської школи навчаються у нових класах за оновленою програмою із використанням сучасних освітніх технологій. Крім того, у селі оновлено й заасфальтовано центральну дорогу, яка веде до школи.

Перше, чим вражає школа, це величезний мурал на фасаді. Як пояснив автор, зображене символізує гарний настрій дорогою до знань. Крім яскравих стін із малюнками у коридорах та навчальних класах, на учнів чекають великий спортивний зал та їдальня, оснащена відповідно до сучасних вимог.

Окремої уваги заслуговують виробничі майстерні, які мають усе необхідне приладдя для занять з кулінарії, столярної справи та шиття.

Горбаківський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа I-III ступенів» готовий прийняти й учнів з особливими освітніми потребами. З цією метою школу обладнано пандусами, є спеціальний кабінет для корекційних занять, а вбиральні навчального закладу оснащені турнікетами.

Як зазначили в Управлінні освіти й науки Рівненської облдержадміністрації, змін зазнала не лише школа, а й робота усього педагогічного колективу закладу. Нові вимоги та нова креативна школа, за словами начальника управління, стимулюють вчителів урізноманітнювати буденність, закладати та підтримувати «відкриті» стосунки зі своїми учнями та їх батьками й на власному прикладі вчити дітей вчитись протягом усього життя.

Актуальні новини з галузі освіти та науки ви завжди знайдете на сайті освітнього порталу «Всеосвіта», журналісти якого публікують лише перевірену інформацію із першоджерел та готують свої репортажі у різних куточках України. Якщо вам є чим поділитись із журналістами та користувачами порталу, залишайте свою заявку на сторінці сайту. Матеріали будуть опубліковані на офіційному сайті платформи «Всеосвіта», яка об’єднує педагогів, батьків та учнів, зацікавлених у зміні освітнього середовища в Україні.\

Джерело: https://vseosvita.ua

Школа, яку будували впродовж 30 років, запрацювала на Рівненщині | 0 Комментарии | Создать учётную запись
Следующие комментарии принадлежат тем, кто их опубликовал. Этот сайт не несёт ответственности за содержание комментариев.

© 2008-2012 Такси-Сервис. Использование материалов сайта Такси в Золотоноше разрешается при условии обратной ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на http://t-s.org.ua/.