Такси-Сервис ... с Вами и для Вас

Заказать такси в Золотоноше, т. 37-145.

Перхоть как избавиться в домашних условиях
устраняет перхоть и укрепляет волосы. Доказанная эффективность
napura.shop

Опросы

Откуда вы узнали о Такси-Сервис?

Откуда вы узнали о Такси-Сервис?

  •  Вышел из Google, Yandex, Rambler, Meta, msn, Yahoo
  •  По объявлению
  •  От знакомых
  •  Нашел визитку
  •  Просто набрал адрес
This poll has 0 more questions.
Результаты
Other polls | 115 голосов | 1 Комментарии

Новое на сайте

СТАТЬИ

Новых статей нет

 Незвичайний капелюх: вироби з одноразового посуду  

22.03.2019 г. | 22:23

До вашої уваги цікаві ідеї для креативних занять з дітьми.

Ніхто не буде заперечувати, що для відпочинку на природі чи пікніка ми обираємо пластиковий та паперовий посуд. Проте мало хто здогадується, що цей посуд можна використовувати для створення прекрасних речей: елементів декору, капелюхів, сумочок, люстр тощо.

Майструвати такі креативні речі можна будь-коли. Спробуйте з дітьми створити незвичайні капелюхи, взявши за основу одноразові тарілки. Навіть не сумнівайтесь — позитивні емоції отримаєте і ви, і малеча. Можна не просто створювати капелюхи, а грати: одна дитина загадує казкового героя чи персонажа, зображує його головному уборі. Завдання інших — судна дали. Ця гра нагадує всім відому «Крокодил» (які інколи називають «Показуха»), відрізняється вона лише тим, що відповідати героя треба спираючись не на побачені рухи чи міміку, а на малюнок.

Для створення таких кумедних капелюхів необхідно взяти посуд з різних матеріалів (пластиковий, паперовий тощо). Також зайвими не будуть ножиці, клей або скотч, фарби. Необхідні матеріали розділіть між дітьми.

Не варто обмежувати свої творчі задуми в процесі створення незвичайних головних уборів. Для надання яскравості можна прикрасити їх блискітками, кольоровими фарбами, наклейками.

Ідея №1. Капелюх «Каштанчик”

Візьміть паперову тарілки, створіть на ній зображення каштанового листка. Якщо дитина не має уявлення про каштанове дерево, варто спочатку продемонструвати його зображення, а вже потім попросити перемалювати. Потім необхідно вирізати малюнок і пофарбувати його у зелений. кольором. Варто зазначити, якщо дитині подобається інший колір, то вона може розфарбувати листок у той колір, який забажає, навіть якщо це буде синій чи помаранчевий.

Ідея №2 Капелюх «Королева Космос» або «Король Космосу»

Все, що знадобиться, це обрізати край капелюха зигзагоподібним чином, наліпити кольорові зірочки і кружечки, які імітуватимуть планети. Все — можна очолювати керування цим диво-кораблем на Космічних просторах та шукати Великий Ківш.

Ідея №3 Капелюх «Кажан»

Зробіть за допомогою ножиць два крила і приєднайте їх до тіла, як показано на фото. Дітлахи за бажанням можуть обмінятися капелюхами, або ж створювати нові, з новими персонажами та тваринами.

Найбільш вдала аудиторія для цієї гри — діти дошкільного та молодшого шкільного віку, всі, хто відчуває задоволення від створення будь-чого власними руками.

Сумочка для смаколиків

Вашій увазі ще одна цікава ідея виробу з пінопластового посуду— сумочки для смаколиків. Необхідно розрізати пінопластову тарілку надвоє, з'єднати дві частини і розфарбувати яскравими фарбами. Можна доповнити різноманітними малюнками, а ручки виготовити з стрічок.

Підтримуйте творчі ініціативи малечі. Варто пам'ятати, що творчі заняття допомагають їм відволікатися від поганих спогадів, сприяють розвитку уяви, дрібної моторики.

Фото запозичені з сайту Ремонт і вироби своїми руками.

Незвичайний капелюх: вироби з одноразового посуду | 0 Комментарии | Создать учётную запись
Следующие комментарии принадлежат тем, кто их опубликовал. Этот сайт не несёт ответственности за содержание комментариев.

© 2008-2012 Такси-Сервис. Использование материалов сайта Такси в Золотоноше разрешается при условии обратной ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на http://t-s.org.ua/.